Stolarka PCV

STOLARKA PCV

System profili na 6 plus WITAL

System profili BRÜGMANN

 Według opinii specjalistów największe straty ciepła w domach i mieszkaniach następują poprzez wentylację oraz okna i drzwi zewnętrzne. Poznanie słabych punktów, przez które tracimy energię cieplną na etapie planowania inwestycji (remontu), chroni Państwa przed dodatkowymi wydatkami i pozwala w przyszłości zaoszczędzić na ciągle rosnących kosztach energii. Ze względu na to, iż wentylacja w pomieszczeniach mieszkalnych jest konieczna a odzyskanie energii utraconej tą drogą jest bardzo kosztowne, należy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru stolarki. Firma SONAROL wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta w swojej ofercie proponuje tylko nowoczesne i energooszczędne okna wykonywane w systemie „na 6 plus”, które przy atrakcyjnych cenach łączą w sobie walory estetyczne i użytkowe.

Nowoczesne OKNA na 6 plus to gwarancja sześciu podstawowych czynników decydujących o komforcie użytkowania:

Firma posiada możliwość wykonania prawie wszystkich kształtów okien począwszy od łukowych, okrągłych, kształtu elipsy, poprzez trójkąty, rąby, trapezy skończywszy na oknach w kształcie fali.

Okna i drzwi firmy Sonarol wyposażona są w okucia obwiedniowe renomowanej firmy G-U (Gretsch-Unitas), która od 100 lat, oferuje kompleksowe i nowatorskie rozwiązania. Jednym z nich są ukryte zawiasy, których zastosowania poprawia walory estetyczne okien ale przede wszystkim zmniejsza nacisk na uszczelki oraz eliminuje mostki termiczne. Wszystkie stosowane okucia G-U wyróżniają się łatwością regulacji oraz niezawodnością użytkowania.

Bardzo ważnym elementem okien jest szyba, stanowiąca nawet do 80% okna. Dobór odpowiedniej szyby podwyższa komfort użytkowania. Standardowo stosowanym szkleniem jest pakiet o parametrach przenikalności cieplnej U=1,0 [W/(m2K)], grubości  24mm - dwuszybowy oddzielony ramką dystansową. Szyba zewnętrzna wykonana jest ze szkła float, przepuszczającego krótkofalowe promieniowanie słoneczne. Umożliwiania to nagrzewanie się pomieszczeń szczególnie w okresie zimowym, szyba wewnętrzna z magnetronową powłoką termoizolacyjną odbija ciepło zatrzymując je w środku pomieszczenia. Pakiety szybowe wypełnione są gazem szlachetnym - argonem.

Firma Sonarol oferuje swoim klientom dwuszybowy pakiet zespolony unikatową ciepłą ramką  TPS (Thermo Plastic Spacer) Kameleon, która zapobiega powstawaniu rosy szczególnie na obrzeżach okna przy dużych różnicach temperatur wewnątrz i na zewnątrz, ponadto ramka termo-plastyczna -Kameleon posiada system "przejmowania" koloru profilu co uatrakcyjnia wygląd całego okna.

Zastosowanie trzeciej szyby znacząco poprawia parametr przenikalności cieplnej w sytemie okien "na 6 plus" do poziomu U=0,7 [W/(m2K)], w systemie Brügmann do poziomu U=0,5 [W/(m2K)] oraz dźwiękochłonne.

W ofercie dostępne są również pakiety z szybami: przeciwsłonecznymi, dźwiękochłonnymi, bezpiecznymi, antywłamaniowymi oraz zdobieniem ornamentowym.

Każde zamówione okno poza standardem może zostać wyposażone w klamki Secustik, klamki z przyciskiem oraz kluczem w różnych kolorach.

Klamki zwykłe

biała biała brązowa złota

Klamki Secustik

biała brązowa srebrna złota

Klamki z przyciskiem

biała brązowa złota

Klamki z kluczem

biała brązowa srebrna złota

 

Przeczytano 3176 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 15 lipiec 2012 16:37
2012 Stolarka PCV. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Remont. Ul. Wrocławska 14, 59-800 Lubań. Tel. 505-019-087
Powered by Joomla 1.7 Templates